O službě

  • Praktické informace i zábavu vám naservírujeme až do vašeho telefonu, a to přes SMS nebo MMS.
  • Zprávy posíláme jednorázově nebo pravidelně, jak se vám to hodí.

Nápověda

Potřebujete-li vědět, jaké kanály služby MMS Info máte objednány pro pravidelné zasílání, pošlete klíčové slovo PLUS jako SMS na číslo 4616. Obratem obdržíte seznam Vámi objednaných MMS infokanálů.

Seznam platných klíčových slov

Nebudete-li mít zrovna po ruce seznam platných klíčových slov pro použití služby MMS Info, použijte zdarma SMS nápovědu pro službu MMS Info. Odešlete SMS s textem ?MMSKLIC na 4616. Bude Vám doručen seznam klíčových slov rozdělený podle kategorií.

Informace o vybraném informačním kanále

Pro objednání informací o požadovaného informačnímo kanálu a návodu jak objednat zprávy z daného kanálu zašlete ? a následně klíčové slovo (např. ?MMSNEWS) na 4616.

Zrušení všech objednaných kanálů

Pokud již nechcete odebírat zprávy z MMS infokanálů, odešlete SMS ve tvaru -PLUS na číslo 4616.

Často kladené dotazy

Přinášíme odpovědi na nejčastěji kladené dotazy týkající se odebírání obsahu ze služby T-Mobile Info.

Jak zrušit pravidelné zasílání zpráv?
Zjistěte si nejdříve, z jakých kanálů Vám chodí zprávy prostřednictvím SMS s textem PLUS na 4616. Obdržíte seznam klíčových slov kanálů, které máte objednány. Zrušení zasílání zpráv provedete odesláním SMS s textem obsahujícím znaménko – (minus) před klíčovým slovem kanálu, který chcete odhlásit (např.-MMSNEWS), na číslo 4616. Pro odhlášení všech objednaných kanálů najednou odešlete -PLUS na 4616. (Upozornění: pomocí -PLUS se zruší také všechny objednávky pravidelného zasílání SMS Info a objednávky PŘEDPLATNÉHO bez náhrady ceny předplatného!). Další možnosti zrušení zasílání zpráv z infokanálů jsou popsány zde.

Chodí mi pořád nějaké zprávy, i když jsem si nic neobjednal(a)
Ověřte si, že opravdu nemáte objednány žádné kanály pomocí SMS s textem PLUS na 4616. Obdržíte SMS s informací o objednaných kanálech. Pokud bude obsahovat výpis objednaných kanálů, zrušte zasílání zpráv některým z výše popsaných postupů (Jak zrušit pravidelné zasílání). Pokud dle obdržené SMS nemáte objednáno zasílání zpráv z žádného MMS Info kanálu, ujistěte se, zda se jedná o zprávy služby MMS Info.

Zprávy stále přicházejí i po zrušení pravidelného zasílání.
Ověřte si, že odhlášení kanálu provádíte správným způsobem (Jak zrušit pravidelné zasílání) a že jste odhlásil/a všechny požadované kanály. Při správném postupu odhlašování kanálu Vám bude vždy doručena potvrzovací SMS. Pokud tato SMS doručena nebyla, vyčkejte na její doručení nebo opakujte postup pro zrušení zasílání zpráv. Pokud zprávy stále přicházejí, ujistěte se, zda se jedná o zprávy služby MMS Info.

Objednal(a) jsem zprávu, ale nic mi nepřišlo. Budu za zprávu platit?
Ne, příchozí zprávy služby MMS Info jsou účtovány až v okamžiku doručení na mobilní telefon. Pokud tedy zpráva nebyla doručena, nebude zaúčtována.

Můžu si objednat jeden kanál dvakrát? Budu potom platit za dvojí příchozí zprávy?
Ne, toto služba MMS Info neumožňuje. Při pokusu o opětovné přihlášení již objednaného kanálu Vám bude zaslána SMS s upozorněním, že kanál již máte objednán a druhá objednávka již nebude provedena.

Jak funguje předplatné?
Předplatné vám umožňuje jednou za období, nejčastěji 30 dní, zaplatit pevnou částku a předplatit si tak posílání zpráv kanálu na celé období dopředu. Za zprávy doručené v období platnosti předplatného již nic neplatíte. Máte kontrolu nad tím, kolik přesně Vás služba bude stát, bez ohledu na skutečný počet zpráv doručených v daném období. Výhodou předplatného je také výrazně zvýhodněná cena oproti platbě po doručení každé zprávy.

Předplatné se automaticky obnovuje v den jeho vypršení. Mnoho kanálů má při prvním objednání předplatného akci prvních 7 dní zdarma. Neváhejte a využijte jedinečnou možnost vyzkoušet si vybrané kanály zdarma.

Při objednávání formou SMS poznáte kanál v předplatném tak, že má před slovem dvě znaménka plus, tj. ++. Při odhlášení předplatného kanálu Vám hned přestanou chodit zprávy z kanálu. Již zaplacené předplatné se nevrací. Proto doporučujeme ukončovat předplatné těsně před jeho vypršením. Přesné datum vypršení předplaceného najdete v odpovědní SMS po objednání kanálu.

Upozornění: Stažením softwaru, dat či údajů do mobilního telefonu bere zákazník na vědomí, že společnost T-Mobile Czech Republic a.s. při vyřizování reklamace mobilního telefonu neodpovídá za případné ztráty příslušného softwaru, dat či údajů uložených v paměti mobilního telefonu při jeho převzetí k vyřízení reklamace. Následující zařízení nesplňují všechny standardy pro MMS služby, proto nejsou doporučeny pro využívání služby MMS Info: Motorola T720i, Sony Ericsson T68i, Nokia 7650 (verze 3.16), Alcatel OT535, MDA.

Upozornění: Pro příjem zpráv z MMS infokanálů musíte mít MMS telefon a aktivovány MMS služby.